• Užijte si teplo
  všemi smysly

 • Domov je tam,
  kde je teplo

 • Je tady opravdu
  FajnE teplo

Máte zájem o některý z těchto produktů? napište nám

Plynové kotle

S úspornými plynovými kondenzačními kotli různých typů Vám německá firma BRÖTJE nabízí špičkovou techniku průkopníka výhřevné techniky, která je ideální pro byty, vícepodlažní bytové a rodinné domy, ale i pro kompletní celky řadových domů a objekty průmyslové nebo občanské vybavenosti. Firma BRÖTJE jako jedna pouze ze dvou firem v Německu získala pro své kotle 3x ocenění – „SEHR GUT“ – známka kvality.

Výhody, které „se počítají“ a přesvědčí:

 • moderní technologie s dokonalou technikou, které ve spojení s regulací SIEMENS dosahují nejvyšších možných hodnot účinnosti (normovaný stupeň využití – 109%)
 • jedinečné řešení tělesa výměníku, který má konstrukčně zvětšený povrch zajišťující systematické chlazení topných plynů a optimalizovaný teplotní profil v jeho celém rámci. Výměník je kompaktní odlitek, což omezuje možnost vzniku netěsnosti spojů a je vyroben ze speciální hliníkovo-křemíkové slitiny se zvýšenou schopností předávání tepla. Vysoký podíl křemíku zaručuje odolnost proti kyselé kondenzační vodě a tím i výrazně prodlouženou životnost
 • elektronicky řízené čerpadlo (u modelů do výkonu 38 kW integrované v kotli) s možností volitelného rozsahu výkonu v závislosti na potřebě topného systému

 

WHBS a WHBC

Obrázek

WHBS 14 a 22 kW – nástěnné plynové kondenzační kotle určené pro jeden topný okruh s možností jednoduché prostorové nebo ekvitermní regulace. Ohřev teplé vody může probíhat v externím zásobníku.

WHBC 22/24 kW – s průtočným ohřevem ve vestavěném nerezovém výměníku.

 

WBS a WBC

Obrázek

WBS 14 a 22 kW – nástěnný kondenzační plynový kotel s modulačním čerpadlem en. třídy „A“ se 2 místy pro rozšíření integrované regulace pomocí zásuvných modulů např. o jeden nezávislý směšovaný topný okruh. Možnost ohřevu teplé vody v externím zásobníku pomocí rozšiřovací sady a řízení solárního ohřevu TV přímo z regulace kotle.

WBC 22/24 kW – s průtočným ohřevem ve vestavěném nerezovém výměníku.

 

POZOR! Právě probíhá předsezónní akce na kotel WBS 14 F za zvýhodněnou cenu 39 990 Kč.

 

WGB

Obrázek

WGB 15, 20, 28 a 38 kW - vysoce kvalitní plynový nástěnný kondenzační kotel dosahuje nejvyšších možných hodnot účinnosti (normovaný stupeň využití až 109%). S modulačním čerpadlem instalovaným v kotli. Moderní, ekonomický a velmi tichý. Nabízí pohodlnou přípravu teplé vody s možností připojení zásobníku. Kotel je určen pro použití ve složitějších hydraulických soustavách v kombinaci např. s akumulačními nádržemi (kotle na pevná paliva, krbové vložky, tepelná čerpadla), solární systémy s podporou vytápění apod.

WGB 50, 70, 90 a 110 kW – bez integrovaného modulačního čerpadla. To se navrhuje podle konkrétních požadavků topné soustavy jako externí.

WGB-K 20 kW – s vestavěným 60 l nerezovým zásobníkem.

 

BBK

Obrázek

BBK 22 kW - kompaktní kotel umožňuje vysokou úsporu energie a efektivní vytápění a ohřev vody. Mezi výhody použití patří – kompaktní design, snadná a rychlá montáž, univerzální připojení a nízká spotřeba plynu. Kotel nabízí vysoký komfort ohřevu teplé vody díky integrovanému 95 l zásobníku (nahradí 140 l klasický zásobník s trubkovým výměníkem). Tento kotel je ideální pro použití v rodinných a řadových domech.

 

 

BSK

Obrázek

BSK 15 a 20 kW - představujeme kombinaci plynového kondenzačního kotle a solární techniky v jednom kompaktním zařízení. Na zastavěné ploše pouhých 60 x 60 cm ve výšce 178 cm je v tomto zařízení místo pro kondenzační plynový kotel, 160 litrový zásobník teplé vody s přidaným solárním výměníkem a čerpadlem umožňující přímé napojení na solární kolektory.

 

 

 

BGB

Obrázek

BGB 15, 20, 28, 38 kW – stacionární kondenzační plynový kotel. Se svými neuvěřitelně kompaktními rozměry zabírá kotel BGB plochu jen 58 x 48 cm a proto lze pro něj snadno nalézt místo např. v malém výklenku. K tomu je extrémně energeticky úsporný.